Zgłoś problem/propozycję

Adres e-mail:
Temat:
Treść:
Wprowadź poniżej wynik dodawania: 2+3=
Panel absolwenta
  • 1
  • 2
  • 3

pracodawcy

temat miesiąca

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Laptopy z internetem dla niepełnosprawnych warszawiaków

Aż 2000 laptopów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych czeka na warszawiaków w ramach projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób niepełnosprawnych w Warszawie”. Rekrutacja rozpoczęła się 3 września i potrwa do 31 października.

Uczestnikom zapewniony zostanie bezpłatny dostęp do Internetu, serwis oraz pakiet szkoleń. Szkolenia będą realizowane zarówno stacjonarnie, jak i metodą e-learningu.

Wymogi formalne:

  • orzeczenie o niepełnosprawności bądź o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym
  • wiek powyżej 12 roku życia
  • zamieszkanie na terenie m.st. Warszawy
  • zagrożone wykluczeniem cyfrowym
  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie wymaganych dokumentów.

 Formularze zgłoszeniowe można pobierać i składać od 3 września do 31 października 2012 r. (pon.-pt. w godz. 8.00-15.00) w Biurze Polityki Społecznej Urzędu m. st. Warszawy, ul. Niecała 2, pokoje nr 22 i 24 lub w Stołecznym Centrum Osób Niepełnosprawnych, ul. Andersa 5.
    
Formularze zgłoszeniowe oraz Regulamin naboru i uczestnictwa dostępne są także na: www.politykaspoleczna.um.warszawa.pl, www.scon.waw.pl, www.niepelnosprawni.pl oraz w Urzędach Dzielnic m.st. Warszawy w punktach informacyjnych. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerami telefonu: (22) 4431450, 4431454, 4431467, 4431477, 4431482, 4431489 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Aktualności

"Zawsze postepuj właściwie – to powinno zadowolić niektórych, a resztę wprawi w zdumienie."
Mark Twain
Czy wiesz, że...

Osoby poszukujące pracy w portalach społecznościowych skupiają się głównie na poszukiwaniu informacji o potencjalnych pracodawcach (44.5%).  Znaczna większość respondentów wykorzystuje social media do tworzenia swojego profilu zawodowego (39,2%) oraz do prezentacji doświadczeń zawodowych (28,6%).

Źródło: Raport HRK.S.A. i GazetaPraca.pl „Kandydat i firma w sieci”, marzec 2011r.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego